Kompleksowa obsługa i szkolenia BHP dla Twojej firmy
Powrót do normalności – koniec epidemii
Profesjonalne szkolenia BHP w formie e-learningu

Referencje

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi były najwyższej, jakości. Możemy się pochwalić długą listą firm, które zaufały naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Są to podmioty prowadzące działalność m.in w branży motoryzacyjnej, budowlanej, gastronomicznej, medycznej, handlowej, górniczej, przemysłowej i wielu, wielu innych branż. Mamy nadzieję, że wśród grona naszych Klientów znajdą się również Państwo. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz co mówią o nas nasi Klienci
Żeglarz sp. z o.o.

Przedstawicieli firmy K&S BHP charakteryzuje wysoki poziom umiejętności w zakresie komunikacji oraz wysoki poziom wiedzy merytorycznej. Wszystkie szkolenia prowadzone są rzetelnie, z dużą ilością przykładów i w sposób angażujący uczestników szkolenia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą K&S BHP i polecamy ich wysoki poziom świadczonych usług oraz pełny profesjonalizm.

HYDRO-REM sp. z o.o.

Firma K&S BHP Zdzisław Kiełkowski, Jacek Szymura Spółka Cywilna jest solidnym i profesjonalnym wykonawcą usług w zakresie BHP. Usługi wykonywane są należycie i odbywają się w terminach zgodnych z zapisami zawartymi w umowie. W okresie współpracy handlowej nie zanotowano żadnych postępowań reklamacyjnych.

Polecamy firmę K&S BHP jako solidnego i profesjonalnego wykonawcę usług BHP.

WB TRIM TECH sp. z o.o.

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę K&S BHP Zdzisław Kiełkowski, Jacek Szymura Spółka Cywilna.

Podstawą kontaktów z firmą K&S BHP jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą ją polecić.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez K&S BHP szczególnie tym, którzy poszukują fachowej współpracy.